+90 (542) 804 09 55
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Esis Mühendislik Hakkında

20 Yılık Deneyim

Esis Mühendislik Şirketi Enerji ve elektrik endüstrisi sektörüne ürün tedariği konusunda uzmanlaşmıştır.
20 yılı aşkın uluslararası piyasa tecrübesiyle; deneyimli,genç ve uzman yönetim ve teknik kadrosuyla; iyi üne sahip, güvenilir ve profesyonel uluslararası işbirlikçileri ile bizler kendimizi elektrik ve enerji sektöründe, elektrik üretim, iletim, dağıtım ve büyük ve orta ölçekli endüstrilerde en profesyonel ve uzmanlaşmış test ve görüntüleme sistemlerinin kaynağı olarak görmekteyiz.
Verimli aktivitelerimiz ile kısa sürede Türkiye piyasasında kendimize yer edinmiş olup sattığımız ürenler ve satış sonrası desteğimiz ile farkımızı yaratmış bulunmaktayız.

Avrupalı ortaklarımız ile Türkiye pazarında bulunup; onların ürünlerini sunmaktan ve yerel teknik servislerini sağlamaktan, işlerimizi yaparken dürüst ve en iyi şekilde müşterilerimize ulaşmaktan, onları teknik ve profesyonellik bakımında en üst düzeyde memnun etmekten gurur duymaktayız.

Misyonumuz
  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak.
  • Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak.
  • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Teknolojik trendleri takip eden ve teknolojik çözüm sunan.
Vizyonumuz

Elektrik üretim iletim ve dağıtım alanlarında en çok güvenilen ve tam test ve görüntüleme sistemlerinin profesyonel seçimi; sizlere piyasada bulabileceğiniz en iyi ürünleri bulma şansı verecektir.